Dekorační lišty

dekorativní lišty orac decorNabízíme tvarování a modelování stěn dekoračními lištami a prvky firmy ORAC. Dejte strukturu, tvar, barevnost, hloubku a energii prázdným stěnám nebo zpestřete tapety na zeď pomocí systému ORAC Luxxus, Axxent a ORAC Basixx.

Produkty ORAC, dekorační lišty a profily, rohové, nástěnné a soklové lišty, ornamentální dekorační rozety, pilastry, sloupy, niky, obložení krbů a dveří, v interiéru zvýrazňují eleganci, stylovost, dokonalost tvarů současně s technickou vyzrálostí.

 

dekorativní lišty orac luxxus
Kolekce ORAC LUXXUS – PUROTOUCH ®
(polyuretan vysoké kvality):

Má pevný povrch, přesné detaily, rozměrovou a tvarovou stálost, snadnou instalaci a montáž a možnost aplikace všech běžných povrchových úprav. Je použitelný od podlahy ve všech výškách, protože je dostatečně odolný vůči poškození běžným používáním interiéru. Polyuretan je materiál, který se velmi snadno řeže, brousí a opracovává.


dekorativní lišty orac axxent
Kolekce ORAC AXXENT – DUROPOLYMER ®
(polymer s vysokou hustotou):

Je tvrdší a rozměrově stabilnější než polyuretan, je cenově přístupnější. Duropolymér je jako stvořený pro použití v nižších výškách. Jeho tvrdost je zárukou bezproblémového využívání interiéru bez poškození, dá se srovnat s tvrdým dřevem. Hlavně spodní lišta kolem podlah všech typů je výrobek, který obstojí ve stylovém i moderním interiéru, například jako dekorace vliesových tapet. Přitom odolává bez problémů vlhkosti, vodě, povrchovému poškození.


dekorativní lišty orac basixx
Kolekce ORAC Basixx – DUROFOAM ®
(nová generace polystyrénu)


VÝHODY DEKORATIVNÍCH MATERIÁLŮ  DUROPOLYMERU A POLYURETANU:
– Tvrdý a pevný materiál odolný vůči poškození
– Přesné detaily, přesné řezy
– Rozměrová a tvarová stálost
– Snadná instalace a montáž
– Nízká hmotnost
– Aplikace všech běžných povrchových úprav
– Rychlá a čistá práce
– Možnost vyhotovení v provedení flexi-ohýbatelný lišty

 

Stáhněte si nové katalogy (PDF)

1  2  3  dekorativní lišty v interiéru