Projekty

Projektujete, stavíte nebo rekonstruujete hotel, administrativní budovu, zdravotnické zařízení, restauraci či kavárnu? Spolupráce s námi má tyto výhody:

 • Široký sortiment

  Nabízíme velký výběr projektových tapet a bytového textilu, které mají oproti běžně nabízeným výrobkům speciální vlastnosti jako je ohnivzodrnost, odolnost vůči mechanickému poškození, antibakteriální složení nebo vlastnosti ovlivňující akustiku prostoru. Tento sortiment je proto vhodný jako hotelový textil a je určen speciálně pro hotely, administrativní budovy, zdravotnická zařízení, restaurace, kavárny, herny…

 • Poradenství

  Zkušený tým našich designérek Vám pomůže při výběru projektových tapet i projektového bytového textilu. Také Vám poradí s technickým řešením aplikace tapet nebo s realizací montáže závěsných systémů pro bytový textil.

 • Zkušenosti

  S realizacemi velkých i malých projektů máme bohaté zkušenosti, o čemž svědčí seznam našich referencí. Neváhejte a prohlédněte si je.

 • Realizace na klíč

  Zajistíme pro Vás realizaci zakázky od výpočtu spotřeby materiálů, přes jejich dodávku, až po lepení tapet, montáž závěsných systémů nebo stínící techniky, šití, dekorování bytového textilu i lepení dekoračních lišt.