Záclony a závěsy

Různé typy stínění mají nejen zamezit průniku nadměrného tepla a světla do našich domácností, ale mají prostor i zkrášlit. V neposlední řadě se záclony a závěsy starají o naše soukromí a chrání nás před zvědavými pohledy zvenčí.

Záclony a závěsy jsou dostupné v nesčetných variantách: ať už jde o jejich materiál, vzor nebo způsob uchycení. Pokud se pouze s námahou orientujete v nekonečném sortimentu, rádi vám poradíme v naší prodejně v Brně. V případě zájmu vám záclony a závěsy na míru ušijeme.

Záclony jsou pravděpodobně nejznámějším a nejpoužívanějším typem zastínění. Zabraňují nechtěným pohledům zvenčí, ale místnost nezatemní úplně.

Závěsy zastíní místnost intenzivněji než záclony. Lze je přesně sladit s ostatními textiliemi a předměty v místnosti. Místnost dokážou příjemně a překvapivě oživit.

Japonské stěny se hodí zejména do moderních interiérů. Sluší nejen oknům, ale poslouží i na rozdělení prostoru. Jsou to rovné, nejčastěji látkové panely se stejnou výškou, jako je výška místnosti.

Římské rolety jsou stylovým a elegantním typem stínící techniky, který dokáže změnit vzhled interiéru a dodat mu elegantní nádech. Souprava římských rolet je složena ze samotné textilie a hliníkového nosného profilu.

 

RODINNÝ DŮM, PŘEROV

dodávka textilu značky Froca

záclony a závěsy    záclony a závěsy
záclony a závěsy    záclony a závěsy